Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Meg gondolom szerintük az is jó lenne, ha mindenki befogná a száját.
„Orbán biztonságpolitikai szakértője szerint a legjobb az lenne, ha lekapcsolnák az internetet.
Meg gondolom szerintük az is jó lenne, ha mindenki befogná a száját. Meg be kellene csukni az M1-en kívül az összes tévét. Meg kívülről megtanulni Orbán Viktor össze beszédét. Lezárni a határokat. Az is jó lenne.
Engedélyhez kötni a belföldi utazást. Külföldi újságok megrendelését.
Fidesz párttagsághoz kötni az egyetemi felvételit, a munkavállalást.
Gyerek csak ősi magyar nevet kaphat.
Spagettit enni tilos. A nem tiszta vérű magyarokat gondolom ki kell telepíteni szerintük.
Szerintem meg valami egészen más kellene.
Az, hogy ez az eszement bagázs menjen végre a csudába.”