Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A legeslegalja.
„Emberek halálából hatásvadász módon politikai tőkét kovácsolni igazi mocsadékság. A legeslegalja.
De idézhetem a kormánypártisággal csöppet sem vádolható Hont Andrást is:
»Sok gyomorforgató dolgot láttam már a magyar politikában, de ez versenyben van a leggyomorforgatóbb címért. Konkrétan hullarablás. Amúgy Magyarországon évente 130 ezer haláleset van, és a koronavírusos elhunytak aránya jelenleg a világátlag alatt van, és - mint ahogy az rengetegszer szóba került – a koronavírusos halálozások száma egy sor más dologtól is függ a védekezésen túl: például attól, hogy mekkora a veszélyeztetettek köre.«”