Idén igazi hiányunk az őszinteségből volt. Vakcina az EU-nak hála előbb-utóbb itthon is lesz, az élet a dolgozni és élni vágyó polgároknak köszönhetően újra fog indulni. De a hitelét vesztett, titkolózó hatalomnak alapvetően kéne változtatni. Kérdezni, de nem a manipulált álkonzultációval. Meghallani a valódi válaszokat. És felelni az általunk feltett kérdésekre.
2020 vitái közül az egyik leggyakoribb arról folyt, hogy jogállam-e Magyarország. A Fidesz szerint igen, de sajnos ezt a legkönnyebb cáfolni. Olyan jogállam ugyanis nincsen, ahol a hatalom maga mondja meg, mit kérdezhetünk és mire óhajt válaszolni. Olyan jogállam sincsen, ahol a hazugságnak ne lenne következménye.
2021-ben az a dolgunk, hogy egyre határozottabban kérdezzünk, egyre világosabbá tegyük, hogy jogunk van a teljes igazságot megismerni – és hogy lehetővé tegyük a 2022-es kormányváltást. Egy őszintébb kormány, egy igazságos és emberséges Magyarország megteremtése érdekében.”