Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Kicsit ráfaragtam, de a fa áll, megyünk tovább.
„...szomszéd Sándor baltája valóban baromi éles...
...mondjuk ő szólt...
...kicsit ráfaragtam, de a fa áll, megyünk tovább
Áldott, békés,fertőzésmentes karácsonyt, akinek csak lehet!
És köszönjük az orvosoknak, ápolóknak, minden segítőnek!”