Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A Főváros állapítson meg magasabb részesedési arányt a kerületeknek.
„A Fővárosi Önkormányzatot és a kerületi önkormányzatokat megillető bevételek megosztásánál a kerületi önkormányzatok lényegesen kevesebb forráshoz jutnak, mint a Fővárosi Önkormányzat. Ennek ellenére a kerületi önkormányzatok jelentős feladatokat látnak el – elég ha csak az egészségügyi alapellátás megszervezésére és működtetésére gondolunk. A vállalkozások az esetlegesen felmerülő problémáikat illetően is – több esetben – a kerületi önkormányzatokhoz fordulnak.
Soroksár független polgármestereként javaslom a kerületek és a Főváros közötti forrásmegosztás újragondolását. A Főváros állapítson meg magasabb részesedési arányt a kerületeknek”