Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Karácsony tegye lehetővé, hogy ingyen parkolhassanak ott a fővárosiak.
„A budapesti Városháza udvara egy 12 ezer négyzetméteres parkoló. 300 autó simán elfér. Karácsony azt ígérte, közparkot csinál belőle és megnyitja a budapestiek előtt. A közpark sehol, de kérjük a Főpolgármestert, este és reggel 7 között parkolhassanak ott ingyen a fővárosiak!”