Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Büszkén szoktunk beszélni róla, hogy béke van a kontinensen 75 éve.
„Napok óta (pár év után újra) megölnek embereket. Ki templomba megy, ki a zsinagógánál jár, ki csak az utcán sétál. Bécsiek, nizzaiak – európaiak. Büszkén szoktunk beszélni róla, hogy béke van a kontinensen 75 éve. De a halottaink – hiszen ők mindannyiunk halottai, akik itt élünk – ezt nem élhették meg azóta, hogy lelőtték vagy lefejezték őket terroristák, a hozzátartozóik sem érezhetik így és mi sem érezhetjük így. Ideje lenne rendet vágni. A szabadságunkért.”