
Kormánypárti képviselő szeretnék lenni 2022-ben
2020. október 16. 13:19
Olyan kormánytöbbség része akarok lenni, melyben van szociális érzékenység.
„Kormánypárti képviselő szeretnék lenni 2022-ben és végre olyan döntések részese akarok lenni, ami nem gáncsolja, hanem támogatja a Belvárosban, a Várnegyedben, a Ferencvárosban és Józsefvárosban élő embereket.
Az elmúlt három évben a legfontosabb célom az volt, hogy a Belváros-Várnegyed választókerületében élő emberek hangja legyek az Országgyűlésben.
- Tenni akarok azért, hogy a Belváros-Várnegyed is zöldebb legyen, és ne halljon meg évente csak Budapesten több ezer ember a légszennyezettség miatt.
- Tenni akarok azért, hogy a lakhatás ne kevesek kiváltsága legyen, hanem mindenkinek elérhető alapjog.
- Tenni akarok azért, hogy visszaadjuk végre a munka becsületét, és végre olyan kormányt alakítsunk, ami nem csak azt nézi, hogy hány ember dolgozik, hanem legalább ilyen fontosnak tartsa, hogy meg lehessen élni a fizetésekből.
- Olyan kormánytöbbség része akarok lenni, melyben van szociális érzékenység, és ha azt látja, hogy egy válságban elszabadulnak az élelmiszerárak, akkor fontosabb neki az alapvető élelmiszerek áfájának csökkentése, mint a milliárdos oligarchák kitömése.”
Összesen 61 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Salamander
2020. október 19. 22:41
Tóni fiam!
Nem a fontos, hogy Te mit akarsz, hanem hogy hol lehet szüksége rád a hazádnak! Nem parlamenti képviselőkének kellesz a hazának, hanem utcaseprőnek.
Javaslom ekként járj el.
A Fidesz-KDNP-ben a legügyetlenebb kis kezdő troll is többet ér mint te.
Válasz erre
1
0
Csigorin
2020. október 17. 23:54
gondolod hogy kellenel a Fideszbe? :D
Válasz erre
1
0
Mandarin.
2020. október 17. 22:24
Álmodtam egy világot magamnak, Itt állok a kapui előtt. Adj erőt, hogy be tudjak lépni, Van hitem a magas falak előtt. Csárdi Antal, a fidesz új támogatója és jövőbeli szavazója.
Válasz erre
2
0
Bűbájos Küsmödy
2020. október 17. 19:17
Én meg nagyon NEM szeretném!
Akkor most mi legyen?
Válasz erre
3
0






