Már be is jelentkezett Starmer utódja: ő Andy Burnham, aki Nagy-Britannia következő miniszterelnöke lehet

Starmer lemondása után Burnham megerősítette, hogy indulni szándékozik a pártelnöki posztért.

Örök tanulság a rendszerkritikusoknak: ha nem szabadulsz meg a progresszívektől, ők vernek ki a házadból.
„Jeremy Corbyn sajnos elkövette azt a hibát a nagyszerű sikert jelentő 2017-es választás után nem szórta ki mind-egy-szálig a kaviárbaloldali blairistákat a Munkáspártból. Örök tanulság a rendszerkritikusoknak: ha nem szabadulsz meg a progresszívektől, ők vernek ki a házadból. Je suis Jeremy Corbyn!”