Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ne hagyjuk, hogy akár csak egy fiatal vagy idős nőt, családanyát vagy egyedülállót a mellrák miatt veszítsünk el!
„Idén elmarad a hídséta. A járvány miatt ez érthető. Nem is tudom, volt-e olyan, hogy nem sétáltam a mellrák ellen a kivilágított Lánchídon…
Ez az egyik legfontosabb ügy számomra. Évente nők ezrei halnak meg melldaganatban azért, mert nem jutnak időben orvoshoz, vagy nem kapnak megfelelő kezelést. Pedig nem kellene, hogy ez így legyen.
Ha már idén nem lehetünk ott, hívjuk fel máshogy a figyelmet! Mondjátok el ti is, ahol csak lehet, milyen fontos a szűrés és a betegség korai felismerése!
Ne hagyjuk, hogy akár csak egy fiatal vagy idős nőt, családanyát vagy egyedülállót a mellrák miatt veszítsünk el!”