Összefogtak a hallgatók, megfigyelőket küld a HÖK az ELTE jogi karának záróvizsgáira

Volt olyan vizsgázó, aki sírva jött ki a teremből, a dékán szerint „a magas bukási arány önmagában nem rendkívüli”.

A blokádot fenntartjuk, sőt megerősítettük: innentől fogva termenként őrizzük az épületeket.
„Az Egyetem kiürítése sikertelen volt - a blokádot fenntartjuk, sőt megerősítettük: innentől fogva termenként őrizzük az épületeket.
A ma este visszafoglalt Ódry Színpadon pedig hallgatói fórumot tartunk, a teremfoglalók online csatlakoznak
Köszönjük az internettel kapcsolatos felajánlásokat, az apadni nem akaró adományokat és lelkesítő üzeneteket, valamint támogató jelenléteteket a mai ultimátum óráiban!
Találkozunk október 23-án!”