„Egy hagyományosan fideszes körzetben, szoros küzdelemben maradt alul a mai időközi választáson Bíró László, az ellenzéki összefogás közös jelöltje Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6. választókörzetében.
Ezt a választást mégis az ellenzéki összefogás eredményes próbájának tekintjük, hiszen a jelöltünk derekasan küzdött, a kampányba pedig minden ellenzéki párt rengeteg munkát fektetett. Köszönet nekik és a demokráciaőröknek, akik felügyelték a szavazás tisztaságát, és külön köszönet a tiszaújvárosi szervezetünknek és szimpatizánsainknak az erőfeszítéseikért! Külön köszönet illeti az MSZP elnökhelyettesét, Komjáthi Imrét is, aki elsőként jelezte: szavazóköri delegált lesz; valamint a Momentum elnökét, Fekete-Győr Andrást, aki szintén így mutatott példát.