Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Hogy micsoda? Hát, a klímaválság.
„Fél éve nem hallottunk Greta Thunbergől, a kĺímavédelem junior apostoláról, ami csalhatatlan jele a világ jobbulásának. Greta soha nem engedné, hogy a nemes harc kifulladjon holmi járvány miatt, hiszen a Föld nevű bolygó mit sem tudva a világgazdaság leállásáról, tovább pusztulna, tovább sivatagosodna, az öregek továbbra is felélnék a kedves fiatalok jövőjét – már ha nem oldódott volna meg az ügy.
Köszönjük Greta, hogy megóvtad a világot! Hallgatásod meggyőző, hiszen ha továbbra is egy karnyújtásnyira volnánk az ökológiai katasztrófától, nem tűntél volna el fél éve. Most viszont menj nyugdíjba, ideje volna befejezni a középiskolát.”