2. Ezután minden interjút fölveszek én is, és közzéteszem a vágatlan verziókat a Facebook-oldalamon, mint ahogyan az írásban adott interjúimat is kiposztolom ide. A PIM főigazgatójaként nincs takargatnivalóm.
3. Mindezt azért, mert azt állítjátok, hogy a sajtó negyedik vagy hányadik hatalmi ágként ellenőrzi a hatalmat. Oké, de ki ellenőrzi a sajtót? A szakma, mondjátok ti. (Megadja halkan felkacag.) Szerintem meg ellenőrizze a nyilvánosság. Teljes nyilvánosságot akartok, mert ez a közérdek, legalábbis ezt mondjátok, amikor közérdekű adatokat kértek ki (amelyeket határidőre mindig meg is adunk), szóval tőlem megkapjátok.
Köszönöm a figyelmet!”