Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

És ez nem demokráciagyűlölet.
„Úgy gondolom, hogy ha egy országgyűlési képviselő az Alaptörvényben biztosított jogával élve – az Országgyűlésen keresztül – hivatalos kérdést tesz fel a Kormánynak, akkor azt illene érthetően és viszonylag helyesen megírnia. A Párbeszéd szerint ez nőgyűlölet. A Párbeszéd nevű pártnál elmentek otthonról – s ez nem demokráciagyűlölet.”