Lehetne-e kafkaibb a helyzet?

2020. január 31. 22:45

Berki Krisztián fenyeget perrel és börtönnel.

2020. január 31. 22:45

„Berki Krisztián kétszer annyi ajánlást gyűjtött a főpolgármester-választásra, mint a Sétáló Budapest csapata, ehhez képest a rám leadott voksoknak nagyjából a nyolcadát kapta – annyi szavazatot sem szerzett, amennyi ajánlást leadott. A hatóságok persze nem vizsgálják, hogy miként tudott ennyi ajánlást szerezni, és így megcsúfolni a demokratikus versenyt. Berki Krisztián egy jogállamban épp vizsgálati fogságban ülne, ehelyett ő világ körüli utazása során henceg azzal, hogy bíróság elé rángat engem, és reméli, hogy börtönbe kerülök: »Puzsérnak soha nem bocsátom meg, hogy a családomat és a kislányomat sértegette. Azt szeretném, ha börtönbüntetésre ítélnék.«

A tények kedvéért: sem a családját, sem a gyermekét nem sértegettem. Berki Krisztián az, aki szociopátiásan használja a kiskorú gyermekét nézettség gyártására, és emiatt elsősorban nem velem van konfliktusa, hanem a gyermeke anyjával. Az sem igaz, hogy bíróságra rángatott, én ugyanis semmiféle idézést nem kaptam. Ha egy nap mégis megérkezik, természetesen minden szavamat vállalni fogom.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Elemző: egyetlen óriásplakát is elég lenne, hogy ebbe a mondatba belebukjon a Tisza Párt

Elemző: egyetlen óriásplakát is elég lenne, hogy ebbe a mondatba belebukjon a Tisza Párt
Tovább a cikkhezchevron

Lehetne-e kafkaibb a helyzet? Az a Berki Krisztián fenyeget perrel és börtönnel, aki nyolc hónapja a bíróság előtt hatmilliárd forintos vagyoni hátrányt okozó, bűnszövetségben elkövetett költségvetési csalást ismert el. Legközelebb mire számítsak? Mészáros Lőrinc azt állítja majd, hogy lopom a nép pénzét? Vagy Gyurcsány Ferenc gyanúsít majd azzal, hogy hazudtam reggel, éjjel meg este, és szemeket lövettem ki?”

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 50 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
binlaci
2020. február 02. 13:25
Karácsony is celeb!
Válasz erre
2
1
binlaci
2020. február 02. 13:24
Karácsony is celeb!
Válasz erre
2
1
Name7
2020. február 01. 14:11
"Lehetne-e kafkaibb a helyzet?" Igen. Lehetne. pl. ha Puzsér és Berki féreggé változna. :P
Válasz erre
3
1
zakar zoltán béla
2020. február 01. 10:47
bulvárnyetnemérdekel
Válasz erre
5
8
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!