Ne azt nézzétek, amit mondok, hanem amit csinálok

2019. december 06. 21:27

Orbán nem teheti meg, hogy nem támogatja az ellenzéki városokat.

2019. december 06. 21:27
Facebook

„Új önkormányzati vezetőink a választások óta azzal nyugtatgatták magukat is és bennünket is, hogy Orbán nem teheti meg, hogy ellehetetleníti az új budapesti, miskolci, pécsi stb. vezetést, mert ezzel maga ellen hangolná ezeknek a városoknak a lakosságát, ahogy Budapest esetében 1998 és 2002 között tette. Én ezt másképp látom. Szerintem fordítva áll a dolog: Orbán azt nem teheti meg, hogy nem lehetetleníti el ezeket az új polgármestereket és testületeket, mert ha nem lehetetleníti el őket hatalmuk és pénzük elvonásával, akkor esetleg sikeresek lesznek, népszerűek lesznek, és azzal a saját esélyeit rontja az országos választáson. Nem az az igaz, amit Orbán és még egy-két embere (Gulyás Gergely, Fürjes Balázs) mond az együttműködésről, a közös érdekekről, hanem az, amit Orbán és a mögötte álló parlamenti többség csinál. »Ne azt nézzék, amit mondok, hanem azt, amit csinálok.« Erre kell megtalálni a választ.”

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 53 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
békalepcse
2019. december 08. 21:30
"Orbán nem teheti meg, hogy nem támogatja az ellenzéki városokat." De! Bármit amire a nép felhatalmazta! Ti bolsik semmiféle felhatalmazás nélkül akasztgattatok, kínoztatok, tehát sokkal több felhatalmazással szerinted is jogos? Az Orbán a nép szolgája, azt csinál amit mondunk neki! Holnaptól elkezdjük a kampányt, hogy alkotmányosan kezdje el letépkedni a körmeidet és ezt egyenes adásban szeretnénk látni.
harcimarci
2019. december 08. 17:15
Bauer Tamás még mindig nem érti hogy ez a mondat miről szól, amin a szocikat ismerve nem csodákozom: hogy betartjuk, amit ígérünk és azt tesszük, amit mondunk... ....a kijelentés próbájaként elég csak megnézni., Karácsony miket mondott a kampány alatt és ehhez képest mi az , amit valójában tesznek azóta a Városházán.... megjegyzem, az osztódással szaporodásnak indult Mszp nem tud újat: most a Városházán csinálnak úgy, mintha kormányoznának, de 2022-ig nem csinálnak semmit, majd beledöglenek, hogy úgy tegyenek mintha vezetnék a várost, a sajtó képviselőivel egyeztetnek arról, hogy mindez ki ne derüljön a választásokig. Fletó 2.0 verziójában sem tud kibújni a kígyóbőréből, most is csak lop, csal, hazudik és azt tanítja annak a duplanulla Karigerinek, hogy hogyan tolja másra a felelősséget...miközben Fletó ennek az idióta strómanak a neve mögé bújva amortizálja le, osztja le a sleppjének a főváros kasszáját....
catalina9
2019. december 08. 10:22
Ne azt nézzétek, amit mondok, hanem amit csinálok" a libsiknél fordítva érvényes a mondás "Ne azt nézzétek, amit csinálok, hanem amit mondok" me-toot mondok, de kussolok Gothárról... utálom a korrupciót, de Lacknert nem ismerem fel.. migránsokat hívnék be, kivéve Izraelt, mert az a zsidók hazája.. kommunistázok, de másnap már a pufajkás Horn minisztere vagyok.. nácizok, de összepacsizok a lenácizott Jobbikkal..
Kristály
2019. december 07. 19:45
Önök miért mindig adó emeléssel kezdenek sanyargatással 5évig mimindent fognak kitalálni csak hogy pénzt szedjenek be miért nem enyhitésre gondolnak ,hogy többet nyujtsanak a családosoknak , ez nagyon távol áll Önöktől .
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!