Elveszik a jogunkat

2019. december 10. 08:32

Nem fogunk részt venni a mai parlamenti színjátékban.

2019. december 10. 08:32
Facebook

„Mi nem fogunk részt venni a mai parlamenti színjátékban. A szavazások alatt, az utolsó pillanatban még megpróbáljuk a délelőtt még meglevő szabad belépési jogunkat kihasználni arra, hogy az egyik minisztériumban utánajárhassunk néhány disznóságnak.

Ma a »Parlamentben« a Fidesz meg fogja szavazni a jogfosztó javaslatot, amelyik elveszi azt a néhány lehetőséget is, amely még az ellenzéki képviselőknek megmaradt. Szólásszabadságunk eddig sem volt, Kövér eddig is elvette a szót attól, aki számára nem tetsző dolgot mondott. Mostantól megfenyített kisiskolásként, hátratett kézzel kellene mozdulatlanul ülnünk, Kövér brutális büntetéssel torolhatja meg azt is, ha csúnyán nézünk rá.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Készenlétben az Európai Parlament: így üzenhetnek Magyar Péternek az elmúlt hetek kudarcai után

Készenlétben az Európai Parlament: így üzenhetnek Magyar Péternek az elmúlt hetek kudarcai után
Tovább a cikkhezchevron

De a legnagyobb gazemberség, hogy elveszik a jogunkat attól, hogy személyesen kérdezzük meg az állami intézményekben pöffeszkedő Fidesz kádereket. Ezután elveszik a jogunkat, hogy Önöket képviselve ellenőrizzük ezeket az embereket és ezeket a helyeket.

És megígérjük: mindent meg fogunk tenni azért, hogy ne a Fidesz mondja meg, mit, hol, mikor és hogyan mondhat róla az ellenzék!”

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 71 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
syphax
2019. december 13. 05:20
"ELVESZIK A JOGUNKAT" Tényleg??? HÁT "AZ" NAGYSZERŰ! MINEK NEKTEK A JOG BAZZDMEG?
Válasz erre
0
0
Prince of Absurdistan
2019. december 12. 19:38
Aki nem tud kulturált stílusban megnyilatkozni, ne álljon képviselőnek.
Válasz erre
0
0
nyugalom
2019. december 11. 13:57
Ezeket a kreténeket mi dannyian fizetjük! mit képzelnek! ezek magukat reklámozzák tömjénezik, fütyülnek a szavazóikra! El kelne egy kis tüntetés ellenük!
Válasz erre
0
2
nyugalom
2019. december 11. 13:53
2/3 van, a képviselő tegye a dolgát! ez is egy ostoba vörös rongy!
Válasz erre
0
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!