Nem mindenkin spórolna a kormány: Magyar Péterék emberei máris jól járnak

A kormány elbocsájtott több tucat helyettes államtitkárt, az újak pedig már a megemelt sáv szerint fogják a fizetésüket kapni.

Aztán lediplomáztam és beszültem.
„Nem tudom, pl. 22 éves koromban én az államvizsgámra készültem.
Ja, és aztán lediplomáztam és beszültem. Javaslom ezt a karriert a helyettes államtitkár asszonynak.”