Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A Fidesz egyik kedvenc hazugsága, hogy csődbe vittem Zuglót.
„A Fidesz egyik kedvenc hazugsága, hogy csődbe vittem Zuglót. Ehhez képest a valóság az, hogy az önkormányzat számláján ma éppen kétmilliárd forinttal több van, mint amennyi 2014-ben volt, ugyanezen a napon, a fideszes Papcsák Ferenc polgármestersége idején... A tények makacs dolgok.
(Az adatok szeptember 23-i egyenlegekre vonatkoznak.)”