Végleg el akarnak takarítani bennünket

Ha azt akarjuk, hogy az Orbán-fóbiások ellenkormányzása csak múló rossz emlék legyen pár év múlva, akkor a magunk szempontjait vegyük figyelembe megújulás közben.

Számomra a vörös vonal a rasszista és szexista kijelentéseknél húzódik.
„Nem támogatjuk Janiczak Dávid jelölését Ózd polgármesterének. Számomra a vörös vonal a rasszista és szexista kijelentéseknél húzódik, Janiczak esetében ráadásul súlyosbító tényező, hogy évekkel ezelőtti kijelentéseiért nem kért még bocsánatot. Ugyanakkor fontos hangsúlyozni: az ózdi összefogásról szóló döntés nem a Jobbik elítélése, hanem Janiczaké Dávidé.”