Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A DK képviselői ma egy fekete zászlót lógattak ki a Parlament ablakán.
„Pár perce hivatalosan is eldőlt: Bécsbe megy a CEU.
Az a rendszer, amelyben szakokat tiltanak be és egyetemeket üldöznek el, nagybetűs diktatúra.
A mai nap pedig gyásznap: a DK képviselői ma fekete gyászszalagot tűztek magukra és egy fekete zászlót lógattak ki a Parlament ablakán.
A mai nap gyásznap. A szabad oktatást gyászoljuk.”