Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ezt a törvényt vissza kell vonni! Minden szempontból elfogadhatatlan.
„Rabszolgatörvény: Kósa Lajos szerint maguk a dolgozók kérték, hogy többet dolgozhassanak... Na, nekem erre azt mondták, hogyha tehetnék, szívlapáttal és szöges deszkával kergetnék meg a fideszeseket, akik ezt a törvényt kitalálták...
Nem kötöttek ezek valami háttéralkut, amit »elfelejtettek« megosztani a magyarokkal?
Ezt a törvényt vissza kell vonni! Sem a a munkavállalóknak, sem a szakszervezeteknek, sem a munkáltatóknak nem áll érdekében. Minden szempontból elfogadhatatlan.
Minden ellenzéki pártnak támogatnia kell a szakszervezeteket! Ha tüntetnek ott sokan legyenek, vagy bármilyen más akciót kezdeményeznek, pártpolitikától függetlenül fel kell sorakozni!”