Az a kormány, amely csak ennyit ad és ezt is csak segélyként, vagy nagyon gyenge, és nincs pénze, vagy kegyetlenül embertelen! Mivel azonban stadionokra van pénz, ez leleplezi az Orbán kormányt: tudatosan és kegyetlenül kínozzák a magatehetetlen, beteg ember családját!
Az otthonápolás munkaviszonnyá minősítése évente 6 milliárd forintból megoldható lenne. Ez kevesebb mint egy fél stadion ára!
Ez nem politikai vagy gazdasági ügy. Ez nemzeti ügy! Hiszen egy nemzetet pont az egymásért érzett felelősség tart össze! Orbánék ne csak beszéljenek a nemzetről, hanem tegyenek is azért, hogy tudjunk emberként és nemzetként viselkedni! Mert ha a mostani kormányzati hozzáállás a társadalmi közönyt erősíti, az a nemzet érzelmi széteséséhez vezet!