Ez egy régi történet, már korábban volt erről szó, nem kell belelátni semmit.
Abból mi igaz, hogy Simicska videóra mondta az Orbánnal közös ügyeit, és azt letétbe tette arra az esetre, ha történne vele valami?
Ez a Népszava-sztori rettenetesen feldühített. Hosszú évek után fel is hívtam Puch Lacit (a napilap tulajdonosát, az MSZP volt pénztárnokát – a szerk.), hogy megkérdezzem, mi a fenéért csinálják ezt. Mert az ilyen mesékben ugyanazt a tunyaságot látom, mint abban, amikor a balliberálisok, egyes ellenzékiek a fotelben üldögélve abban reménykedtek, hogy Simicska majd szépen elvégzi helyettük a piszkos munkát, és rádobja Orbánra az atomot. Másrészt milyen újdonságot lehetne még megtudni, amit eddig nem tudtunk a pártfinanszírozásról? Olyat, ami tényleg megrendíti Orbán táborát? Még ha lenne is ilyen videó, egyszerűen nem működne. Éppen ezért hülyeség minden ilyen találgatás.”