„Ott rohadjatok meg, ahol vagytok!” – így „búcsúztatta” a Mandinert Majka (VIDEÓ)

A rapper 1956-hoz hasonlította az idei választásokat.

Ha félünk, valóban vége mindennek.
„Az én hősöm ma este Hadházy Ákos lenne, ha nem azt látnám, hogy legalább 4 helyen vissza kellett volna lépnie az LMP-nek, megnyerhető körzetekben. De ez is mindegy most. A Fidesz letarolta az országot, mert az ellenzék nem elég hiteles. Mi megtettünk mindent, ne érezzétek magatokat rosszul. Ès ne féljetek. Ha félünk, valóban vége mindennek.”