Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A veszteseket elfelejtik, a győzteseket megünneplik.
„A veszteseket elfelejtik, a győzteseket megünneplik.
2018 fontos év lesz. Nagy csaták várnak ránk. Ha mindenki teszi a dolgát, 2018 a győzelem éve lehet.
Mi itt arra szegődtünk, hogy tegyük a dolgunkat. Győzni akarunk. A zászlók a magasban.
Ugyanakkor nem felejtjük, hogy még Spártában is szobrot emeltek a nevetés istenének.
Boldog Új Évet Mindenkinek!”