Nemzeti konzultáció: arról lehet dönteni, hogyan tovább a magyar gazdaságban
A Fidesz mindenkit arra kér, hogy töltse ki a nemzeti konzultációt.
Ha nyer fejbe rúghat. Ha én nyerek, az Ön feje lesz a célpont. Ismerve Önt, válaszolni nem mer.
„Egy fogadást ajánlok.
Mégpedig azt, hogy az Ön által a MÚOSZ-ban elmondott szövegének számos hamis vádjai közül csupán kettőre fogadást ajánlok. És vádjai cáfolatainak elbírálója – ha Ön elfogadja a kihívást – legyen az Európai Újságíró Szövetség.
Ha az EÚSZ azt állapítja meg akár egyik cáfolatom esetében, hogy nem állja meg a helyét, Ön rúghat fejbe mezítláb. Amennyiben kiderül, állításaim helytállóak, én rúgom fejbe Önt.
Remélem, van mersze kiállni azon szövege mellett, amelyet baráti/cselédsajtója szerint gondosan egyeztettek Washingtonnal.
Tehát Ön azt állítja, hogy »A kormány szövetségesei fokozatosan átvették az ellenőrzést és a befolyást a médiapiac felett…«
Ön szerint egy olyan országban, ahol tizenegy, elsősorban politikai üzeneteket hordozó országos terjesztésű hetilap közül kettő kormánypárti, ott kinek a kezében van a nagyobb befolyás a médiapiacon?
Ahol egy alapcsomagra előfizető – a legtöbb ember – tévénéző az ellenzéket támogató RTL Klub, a Hírtv és az ATV között válogathat, szemben a közszolgálatival és a TV2-vel, ott kié az »ellenőrzés és befolyás«?
Most pedig az internetes »ellenőrzésről és befolyásról« egyetlen példa: iPad-emen rögzítettem 19:52-kor, e levél írásakor a Google kezdő oldalán »Vezető hír Önnek« néven önmagától kiemelt internetes hírek forrásait, amelyek:
Index, Portfolio, Index, HVG, ATV, MFOR, Origo, Index, Index, Kettosmerce.blog.hu, Index, Index, HVG, 444, 444, 444, Blikk, Borsonline, MNO, Portfolio, Portfolio, 444, Index, Napi, Napi, 444, Inforadio, 444.
Kié az internet szférájában az »ellenőrzés és befolyás a médiapiac felett«?
(...)
Nos, jelezze, hogy Önnek nem csak a szája jár, de komolyan gondolja, amit mondott.
Ha nyer fejbe rúghat.
Ha én nyerek, az Ön feje lesz a célpont.
Ismerve Önt, válaszolni nem mer.”