Ott vannak az ukránok a Tiszában, a Tisza eltörölné a védett benzinárat – itt az új Mesterterv

Kapitány István eltörölné a védett benzinárat, Panyi Szabolcs bebukott, az ukránok belátnak a Tiszába. Itt a Mesterterv legújabb adása.

Németh Szilárdnak 2 milliárd forintot adott a magyar kormány, hogy magánalapítványa birkózócsarnokot építhessen. Mi a hűtlen kezelés, ha nem ez?
„Jó reggelt kívánok! Én ma ezzel indítok: Németh Szilárdnak 2 milliárd forintot adott a magyar kormány, hogy magánalapítványa birkózócsarnokot építhessen. Nem a szövetségnek, nem a csepeli önkormányzatnak (ahol a csarnok lesz elvileg), hanem a Fidesz-alelnök saját lakcímére bejegyzett friss ropogós magánalapítványának adott 2 milliárdot a magyar emberek adóforintjaiból. Mi a hűtlen kezelés, ha nem ez? Feljelentésemet megtettem, ennek az őrületnek megálljt kell parancsolni.”
