Liberális diktatúrák

2017. május 11. 12:48

Magyarországon tombol a liberális demokrácia.

2017. május 11. 12:48
Magyar Hírlap

„Hasonlóan: totálisan liberális rendszerünkben nyugodtan lehet felvonulni akár bejelentetlen tüntetésen is »Szar Áder«, »Szar rendőrök« táblákkal, ilyeneket kiabálva, festékesdobozokat hajítva a rendfenntartókhoz, az elnöki palotához, vagy felmászva a kormányzó párt székházára, ott ablakokat törve. A hasonló eseteknek Párizsban, Berlinben, Londonban vagy akár Washingtonban és egyéb liberális diktatúrákban, kicsavartan megbilincselt karok lenne a jutalma, de előtte még gumibottal alaposan fejbe is vágnák a vandálokat.
Magyarországon tombol a liberális demokrácia. Amiről a miniszterelnök évekkel ezelőtt Tusnád­-
fürdőn mondott szavait kiforgatva hazudják a rendszer szándékos »illiberalizálását«.

Schöpflin György, az Európai Parlament fideszes-néppárti képviselője a német kormány, illetve Merkel fizetett szócsövének és mediális pincsikutyájának, a Deutsche Wellének kedden adott interjúban ezt a tények kedvéért el is mondta az őt interjúvoló egykori diákjának így: »Az »»illiberalizmus«« a magyar esetben csak a gazdaságra vonatkozik. A szót Orbán kizárólag a szabad piac által létrehozott egyenlőtlenségekre használja. A többi azon liberálisok által használt, rákent szavak halmaza, akik negatív polaritást találtak abban, amit »»illiberalizmusként«« határoznak meg és támadhatják azt azért, hogy saját erényüket mutogassák.«

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Magyar Péter Sztálingrádja, Török Gábor minisztersége, Zelenszkij bukása – itt a Mesterterv legújabb adása

Magyar Péter Sztálingrádja, Török Gábor minisztersége, Zelenszkij bukása – itt a Mesterterv legújabb adása
Tovább a cikkhezchevron

Steven Biko, egykori dél-afrikai apartheidellenes aktivista – hogy a balliberálisokat egy kameruni után még egy bantu idézésével is idegesítsük – mondta: »Az elnyomó kezében a leghatékonyabb eszköz az elnyomottak agya.« Tartok tőle, hogy az elhunytak körében Nyugat-Európában végzett tömeges méretű törvényszéki boncolás riasztó módon támasztaná alá Biko diagnózisát.”

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 57 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
kerekperec
2017. május 12. 09:56
Te szélhámos Lovas, hol a pennába tanultál meg ilyen furfangosan hazudozni - többre mennél ha csak a nyilvános hugyaldákba óbégatnál, te hülye gyerek, te !
Válasz erre
2
4
kjkj945
2017. május 11. 15:00
Magyarországon tombol nem az illiberális
Válasz erre
3
1
Kup Lung
2017. május 11. 14:50
Igen ez igaz . Elnézőbb a rendszerünk mint nyugaton az illegal politikai cselekedetekkel . Dobja meg a francia elnöki palotát festékkel valaki vagy a Fehér Házat . A gumibotot felnyomták volna neki a rohamosztagosok már a rácsos kocsiban . Vagy . Be nem jelentett tüntetés után még lezárnak forgalmas naygvárosi csomópontot . Szétverték volna őket pillanatok alatt. Az hogy agyhalottak állandó visszatérő jelenségként hidakat akarnak lezárni az már csak a non plus ultra . ---- Tehát valóban sokkal elnézőbb a rendszerünk mint a nyugati. A kérdés immár nem a ténymegállapítás hanem hogy miért is ? A Fletó-féle szemkilövetés és a mindent csendben eltűrés között van valahol a helyes út .A határozott de cselekvő , jogszerű fellépés a jogellenes magatartással szemben . Ezt még be kell kalibrálni úgy látszik mert nem működik . ---- Most hogy a jobboldaliak nagy-nagy türelme fogytán van az anarchista hajlamú megnyilvánulásokkal és az önjelölt magamutogatókkal szemben , egyre több cikk jelenik meg érdekes módon mindkét média oldalról eme jelenségekről és a verbális szidalamzások tarthatatlanságáról . ----
Válasz erre
8
0
küllő
2017. május 11. 14:25
Nem kéne ennyit inni Ló vas elvtárs !!!
Válasz erre
1
19
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!