„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

Gyurcsány Ferenc nem vette el a 13. havi nyugdíjat, hiába próbál Orbán ezzel hülyíteni idős embereket már az otthonukban is.
„Reagálás Orbán Viktor konzultációjara Bözsi nénivel.
Gyurcsány Ferenc teljes kormányzása alatt volt 13. havi nyugdíj (ami Bajnai kormányzása alatt szűnt meg). Orbán Viktor kormányzása alatt, soha egyetlen percig nem volt 13. havi nyugdíj. Tehát Gyurcsány Ferenc nem vette el a 13. havi nyugdíjat, hiába próbál Orbán ezzel hülyíteni idős embereket már az otthonukban is. De megszoktuk, hogy Orbán Viktor már akkor is hazudik, ha kérdez.”