Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Nagyon sajnálom, hogy nem vettem észre Önt ma délben a Nobu étteremben, ahol Andy Vajnával ebédeltem. Szívesen odahívtam volna, hogy együtt ebédeljünk és meghallgassa beszélgetésünket.
„Kedves Juhász Péter!
Nagyon sajnálom, hogy nem vettem észre Önt ma délben a Nobu étteremben, ahol Andy Vajnával ebédeltem. Szívesen odahívtam volna, hogy együtt ebédeljünk és meghallgassa beszélgetésünket. De így is köszönöm, hogy a Facebookon keresztül jó étvágyat kívánt és szeretnék én is békés ünnepeket kívánni Önnek és családjának.
Üdvözlettel: Németh Sándor”