Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ebben az országban nem a futballhuligánoktól, nem a skinheadektől, és nem a motoros bandáktól kell rettegni, hanem a politikai szekták nyuggerhordáitól.
„Az agresszív nyugger söpredék újra akcióban. Ebben az országban nem a futballhuligánoktól, nem a skinheadektől, és nem a motoros bandáktól kell rettegni, hanem a politikai szekták nyuggerhordáitól. Ütnek, köpnek, mocskolnak, hazaárulóznak és náciznak. Ők a keménymag a tüntetéseken, megszállják a kommentfalakat, s mert ők szavaznak a legfegyelmezettebben, az ő lájkjaikért tiporják egymást a politikusok. Szégyellem magam, amikor idős emberek így viselkednek. Innen üzenem Kovács Béla nyugalmazott postamesternek, hogy elég volt a terrorjából!”