És tessék, itt vagyunk 2016 őszén ebben a gyűlölettel szétplakátolt országban, amikor a két unióra nemszavazó fideszes egyike Magyarország miniszterelnöke, míg a másik a már nem létező köztársaság elnöke, miközben a pártközpontjukból vezérelt goebbels-i propaganda azt próbálja egyre sikeresebben elhitetni egy diktaturizálódó ország elgyötört népével, hogy minden baj forrása az Európai Unió.
Ne dőljön be senki Orbánnak és a fideszes propagandának, mert ők csak azért hergelnek az EU ellen, mert ők egy olyan világban hisznek, ahol nem pofázik bele senki, sem Brüsszel, sem az ellenzék, sem a civilek, sem a választók abba, hogy ők mit lopnak el.”