Még mindig szeretek fantasyt olvasni (nevet), urban fantasyt is, de azért az epic fantasy a kedvenc. Nagyon szeretem a történelmet is, mostanában erre koncentrálok és nem olvasok olyan sok fikciós irodalmat, mint régebben. Úgyhogy a válaszom: mostanában rengeteg történelmi művet.
Elsősorban a francia forradalom korából – a Lőpormágus-trilógia ilyen környezetben játszódik –, vagy mást is?
Mindenféle mást is, szeretem a változatosságot. Például rendszeresen hallgatok egy podcastot a perzsa birodalomról, az ókori történelem is érdekel.