Az igazság leírása pedig nem lejáratókampány. (...)
Innen üzenem Pukli Pistának, hogy magamtól nyilatkoztam, ne sugalljon olyat aminek semmi alapja nincs. Az őt mosdató újságírócskákat pedig megkérem ,hogy kulturáltan fogalmazzanak rólam, már ha ismerik ennek a szónak a jelentését és persze, amennyiben tartógazdáik megengedik nekik.
És még annyit hozzáteszek: azért ültem 6 évet, hogy például Pukli meg a többi fiatal majdnem ingyen tudjon Fadd-Domborin táborozni,meg tudjon ifjúsági szervezetet alapítani. Miközben voltak itt az Mszp-ben bőven olyanok, akik felvették a pénzt a táboroztatásra és mellette magas részvételi díjat is kértek a gyerekektől.Úgyhogy Pukli István meg a többi szoci inkább maradjon csöndben.”