Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Szeretnék még sok, legalább ilyen szintű rátkai bort kóstolni.
„Nehéz eldönteni, mi lehetett a cél a bor készítőinek: merthogy ez egy kifejezetten vastag, telt bor, de árazása alapján mégis valami habkönnyű, filigrán üdeséget várnék.
Hát nem ad. Helyette furmintosan szigorú, a cukortól izgalmas is, a sokféle íz miatt tokaji is, a meleg évjárat és a mádihoz hasonló rátkai, vulkáni termőhely rétegzettsége is érezhető benne (Istenhegy és Padihegy), ahogy a meleg év kissé egyoldalú súlya is.
Az árát így is abszolút megéri (2000 ft alatt). Szeretnék még sok, legalább ilyen szintű rátkai bort kóstolni.”