Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Elment az internet az irodánkban, net nélkül nem tudunk dolgozni. Felhívtuk a Telekomot, ahol azt mondták, hogy várjunk, a következő 24 órában kitalálnak valamit.
„Elment az internet az irodánkban, net nélkül nem tudunk dolgozni. Felhívtuk a TELEKOM-ot, ahol azt mondták, hogy várjunk, a következő 24 órában kitalálnak valamit. És a mai nappal mi lesz TELEKOM??? Nem tudunk dolgozni! Ja, és persze egy fillért sem akarnak jóváírni! Micsoda mocskok!”