- Azt, hogy eddig 80 euróért, most pedig 1000 vagy 2000 euróért lesz egy palack.
- Miért érzi úgy, hogy ez piaclélektanilag most szükséges?
- Egyszerűen helyre kell tenni, hogy mi mennyit ér. Ezt nem kimondani kell, hanem az áron kell nyilvánvalóvá tenni. Nem akarom mindenféleképpen eladni őket. Ebben nem az a hír, hogy megveszik, hanem hogy van. Hogy valaki elmondhassa, hogy ő már látott ilyet. Fiam megkérdezte a dűlős aszúk kapcsán, hogy biztos eljött-e az ideje ennek. Mondtam: igen, nincs tovább. El kell dönteni, hogy ki az első édesborban a világon.”