Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Vigyünk egy kis életet a mindennapokba, akik ezt a posztot megosztják, azok közül két embernek felajánlom a két-két jegyet. Jó bulit. :) Feri
„Úgy alakult, hogy feleslegessé vált nálunk 4db Sziget napijegy a -1. napra, augusztus 10-re. Aznap lesz Robbie Williams és Irie Maffia is, mi ezekre mentünk volna.
Ha már így, akkor vigyünk egy kis életet a mindennapokba, akik ezt a posztot megosztják, azok közül két embernek falajánlom a két-két jegyet. Jó bulit. :) Feri”