Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Jobbára azok a klubok maradnak az NB I-ben, akiknek kimondva vagy kimondatlanul erős kormányközeli hátterük van.
„Jobbára azok a klubok maradnak az NB I-ben, akiknek kimondva vagy kimondatlanul erős kormányközeli hátterük van, így természetesen könnyebben juthatnak különböző cégektől reklámbevételekhez. A tizenkettőből öt fővárosi lesz: Ferencváros, Újpest, MTK, az utolsó körben a Pápát valószínű legyőző Honvéd és az NB II-ből feljutó Vasas, valamint a két Fejér megyei, a Videoton és a Felcsút. Dunántúlon rajtuk kívül a Haladás vagy a Dunaújváros és a Paks marad, a Gyirmót előrelépésére kevés az esély. A korábban mostohának számító Alföldet Debrecen, Diósgyőr és talán a Békéscsaba képviselheti.