Legsötétebb nap: ezentúl csak ideológiai meggyőződésből lehet hazát árulni, pénzért már nem

Kíváncsian várjuk, hányan maradnak ügynökök így a terepen, hogy le kell költözniük az emberek közé a hóhatár feletti villából.

A Nemzetgazdasági Minisztérium a jelek szerint minden elképzelhetőt megtesz a Tesco kinyírásáért, illetve az összes fogyasztó életének megnehezítéséért.
„Nem találok szavakat arra, hogy egy kormány miért akarja visszaforgatni az idő kerekét és miért barmol bele értelmetlen korlátozásokkal az online kereskedelembe is. Nagyon remélem, hogy az érintett cégek egy része felveszi a kesztyűt, és a határ mellé telepített raktárakkal, külföldön bejegyzett weboldalakon keresztül csak azért is kiszállít vasárnaponként. Bár attól tartok, hogy logisztikailag az ilyen nem érné meg nekik.”