Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A vágyam régóta ugyanaz: Magyarország felvirágoztatása. Ezért fogok dolgozni minden erőmmel és a Jóisten segítségével 2015-ben is.
„Az év vége jó alkalom arra, hogy számot vessünk és átgondoljuk, mi az, amit esetleg már nem szeretnénk magunkkal vinni az új esztendőbe. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nem kell új célokat kitűznöm, hiszen a vágyam régóta ugyanaz: Magyarország felvirágoztatása. Ezért fogok dolgozni minden erőmmel és a Jóisten segítségével 2015-ben is.
Ti tesztek újévi fogadalmat? Bármi is legyen az álmotok, kívánok hozzá sok sikert és egy boldog, új esztendőt!”