Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Tényleg, emberek lássuk be: A PETÁRDÁZÁS HÜLYESÉG! AKI PETÁRDÁZIK, AZ HÜLYE!
„Mert mi is lesz jobb a petárdázástól? Azon kívül, hogy a főváros utcái még szemetesebbek és még büdösebbek lesznek reggelre, csak annyi haszna van a tevékenységnek, hogy egy rakás kutya, kutyatulajdonos és az otthon lévő szomszédaik is megőrülnek.”