Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Tegnap ellátogattam a világhírű Gyöngyöspatára. Nagy örömben volt részem, mert Juhász Oszkár munkája önmagáért beszél.
„Tegnap ellátogattam a világhírű Gyöngyöspatára. Nagy örömben volt részem, mert Juhász Oszkár munkája önmagáért beszél. A korábban adósságoktól szenvedő település ma négyszázmilliós nagyságrendű vagyongyarapodással büszkélkedhet, és visszaszerezte régen elvesztett városi rangját. Talán még sokan emlékeznek rá, korábban a Fidesz egyik országgyűlési képviselője megfenyegette Patát, ha jobbikos polgármestert választ, akkor elzárják a pénzcsapokat. Nos, azóta eltelt több év. Gyöngyöspata sorban nyeri a pályázatokat, az érintett képviselő pedig már nincs az Országgyűlésben...”