Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Először az igazságszolgáltatást, a sajtószabadságot és a civil szervezeteket támadták meg Magyarországon. Most Orbán rászállt az internethasználókra. Mikor lesz vége ennek az elviselhetetlen történetnek?
Először az igazságszolgáltatást, a sajtószabadságot és a civil szervezeteket támadták meg Magyarországon. Most Orbán rászállt az internethasználókra. Mikor lesz vége ennek az elviselhetetlen történetnek?