Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A hamisított, formanyomtatvány jellegű „bizonyítékokat” megismerve természetesen hamis vád miatt megtettük a büntetőfeljelentést, ám az ózdiak érdeke most az, hogy a munka minél hamarabb meg tudjon kezdődni a városházán.
„A vereségébe és az ózdi választópolgárok akaratába beletörődni képtelen Fidesz–KDNP korábbi kezdeményezésének helyt adva, az Ítélőtábla döntésének értelmében meg kell ismételni az ózdi polgármester-választást, így még tovább húzódik a jelenlegi bizonytalan helyzet. Újra választási kampány következik ahelyett, hogy végre a városért és az ózdi emberek gondjainak megoldásáért dolgozhatnánk.