Azbesztbotrány: kihelyezett ülést hívott össze a Fidesz, a tiszások távol maradtak (VIDEÓ)

A térség országgyűlési képviselője Facebook-bejegyzésében politikai színpadnak nevezte az ülést, melyet V. Németh Zsolt fideszes képviselő hívott össze.

Az M6 helyett a 86-ost kellett volna megépíteni.
„ma szombathelyen meno baloldali kampanyt lattam. az M6 helyett a 86ost kellett volna megepiteni. csorna viszont nagyon lepattant hely lett.”