Éjjel leállt a teljes német vasúti közlekedés

Két órán át országos fennakadás volt a német vasutakon.

Rablóbandának nevezte az Orbán-kormányt a német WDR rádió. Szijjártó Petinek üzenem, még mielőtt megint elkezdené a sértett, hazug vinnyogást, hogy NEM A MAGYAR EMBEREKET, NEM A MAGYAR NÉPET.
Rablóbandának nevezte az Orbán-kormányt a német WDR rádió. Szijjártó Petinek üzenem, még mielőtt megint elkezdené a sértett, hazug vinnyogást, hogy NEM A MAGYAR EMBEREKET, NEM A MAGYAR NÉPET. Csak és kizárólag a kormányt. Nagy különbség!