Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A Szabadság Napján a CPg-nek kéne fellépnie, akiket rendőrök vertek szét a nyolcvanas években és másfél évet töltöttek börtönben, nem az Omegának, a Kádár-rendszer kirakategyüttesének.
„A Szabadság Napján a CPg-nek kéne fellépnie, akiket rendőrök vertek szét a nyolcvanas években és másfél évet töltöttek börtönben, nem az Omegának, a Kádár-rendszer kirakategyüttesének.”